• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bitlis Eren Üniversitesinde Tenis Kortu Açıldı

Bitlis Eren Üniversitesinde Tenis Kortu Açıldı

Bitlis Eren Üniversitesi Rahva Kampüsü içerisinde tenis kortu açılışı yapıldı. Tenis kortu, üniversitede ilk olma özelliği taşıyor.

Tesisin açılışını gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Necmettin Elmastaş, “Gençlerimiz bizim için çok kıymetli ve değerli. Bizler de yönetim olarak sportif faaliyetlere çok önem veriyoruz. Daha önce açtığımız kayak merkezimiz, halı sahamız bunlardan bir kaçı. Tenis kortumuzun açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Üniversitemizin ilk tenis kortu hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Tesisin açılışına;  Rektör Prof. Dr. Necmettin Elmastaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Yılmaz, Fen Edebiyat Fakülte Dekanı Prof. Dr. Nurullah Ulutaş, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Koray Köksal, İslami Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yusuf Sancak, Mühendislik Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Çoban,
BESYO Müdürü Prof. Dr. Fatih Hazar, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Adnan Alkan, Genel Sekreter Muhammed Sami Belet, Genel Sekreter Yardımcısı Metin Baş, Özel Kalem Müdürü Ahmet Şahap ve öğrenciler katıldı.

Kapalı alanda olması özelliğiyle 4 mevsim kullanılabilecek olan tenis kortu, aydınlatmalar sayesinde akşamları da hizmet verebilecek.

HABER: FURKAN OLCAY

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

reklam