• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Türkiye Futbol  Saha Komiserleri Genel Yönetimi Bursa’da buluştu

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Genel Yönetimi Bursa’da buluştu

Buluşmada Bitlis’teki amatör spor kulüplerinin durumları da ele alındı
Türkiye Futbol Saha Komiserleri Genel Yönetimi Bursa’da gerçekleştirilen buluşmada spor kulüpleri için girişimlerde bulunulması da konuşulurken, aynı zamanda Bitlisli olan Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Teşkilatlandırma Kurulu Başkanı Can Murat Yenisöz’de konunun takipçisi olacağını belirtti.
TASK Genel Başkanı ve TFF Başkan Vekili Ali Düşmez ve TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür’ün katılımıyla verimli bir toplantı gerçekleştirildi.
Yapılan toplantıda, tüm alt liglerin sağlıklı bir şekilde oynanması için taban birlikleri ile birlikte katkı veren tüm paydaşlara TFF Başkanı ve Yönetim Kurulu adına teşekkür eden Ali Düşmez, sporun paydaşları ve taban birliklerinin bir arada bulunmasından dolayı mutlu olduğunu belirterek, ‘Biz büyük bir aileyiz’ sloganıyla ülke sporuna hizmet etmek için birlik ve beraberlik mesajını yineledi.
Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Teşkilatlandırma Kurulu Başkanı Can Murat Yenisöz ise yaptığı açıklamasında şunları söyledi. “Başkan Vekilimiz Sayın Ali Düşmez bey geçen hafta Bitlis Valisi Sayın Oktay Çağatay ile Bitlis’teki amatör spor kulüplerinin durumları ile ilgili konuşmuşlar. Bu toplantıda memleketim olan Bitlis’inde gündemde olması beni bir hayli mutlu etti. inşallah bende ilimizin bu anlamda her türlü destekçisi olacağım. Ayrıca valimiz Oktay Çağatay’ın Bitlis futbolu için verdiği mücadeleden dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

reklam