Bitlis Eren Üniversitesinde e-İnsan Seminerleri Gerçekleştirildi

Bitlis Eren Üniversitesinde e-İnsan Seminerleri Gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından düzenlenen e-insan platformu lansman toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlendi. İstanbul’da düzenlenen “İnsan Kaynakları Formu” sonrasında aktarılan veriler ve paylaşılan bilgiler doğrultudunda öğrencilerin faydalanabilmesi için seminerler verildi.

Seminerler doğrultusunda; Bitlis Eren Üniversitesi (BEU) İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, Fen- Edebiyat Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu konferans salonlarında öğrenciler ile bir araya gelindi.

Seminerler de “E-İnsan platformu, Ulusal Staj Programı, Yetenek Kapısı, Kariyer Kapısı, YTNK TV, Üni-Veri, Dabis (Danışman Bilgi Sistemi) ve bu yıl Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ev sahipliğinde yapılacak olan Doğu Anadolu Kariyer Fuarı (DAKAF’23)” konularında bilgi aktarıldı.

Yapılan çalışmalar, Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünde görevli Dr. Öğr. Üyesi Şerafettin Okutan, Dr. Öğr. Üyesi Erdal Akın Ve Öğr. Gör. Hakan Tuzcu tarafından yürütüldü.

Haber: Furkan Olcay

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

reklam